Tompres

Mobilní WC.

Nabízíme zajistění pronájmu mobilních toaletních kabin včetně kompletního servisu.

Mobilní toalety z nabídky společnosti TOMPRES CZ splňují všechny hygienické předpisy a je možné je využít všude tam, kde není možné instalovat trvalé sociální zařízení.

Příklady použití mobilních toaletních kabin: Staveniště, sportovní akce, hudební koncerty a festivaly, dětské tábory, parkoviště, trhy, výstavy, veřejná prostranství a parky.

Typy mobilní toaletních kabin: Toaleta s pisoárem, toaleta pro instalaci ve výškových budovách, toaleta s umývadlem, bezbariérová toaleta, luxusní splachovací toaleta s umývadlem, samostatně stojící pisoár.

Na co si dát pozor?
Vyhláška 268/2009 Sb. ze dne 12. srpna 2009 o technických požadavcích na stavby hovoří o nutném počtu toalet v závislosti na typu stavby.
 
§ 41 Stavby se shromažďovacím prostorem (určené ke kulturním, sportovním a obdobným účelům), článek 5 uvádí: „Vždy pro 50 žen nebo 100 mužů musí být k dispozici alespoň jedna samostatná místnost se záchodovou mísou a dále vždy pro 50 mužů jedno pisoárové stání nebo mušle a alespoň jedna samostatná místnost se záchodovou mísou pro osoby používající vozík pro invalidy. Personál musí mít hygienické zařízení oddělené od zařízení pro veřejnost. Hygienické zařízení musí být vždy uspořádáno podle pohlaví odděleně. Stavebně technické provedení musí odpovídat normovým hodnotám.“
 
Pro bližší informace prosím kontaktujte:
 
p. Tomáše Pajače
mob.: +420 602 222 232
e-mail: pajac@tompres.cz
 
nebo
 
p. Filipa Talacka 
mob.: +420 733 530 816
e-mail: filip.talacek@tompres.cz
 

Zavolejte nám.

+420 733 530 816

V PŘÍPADĚ jakýchkoliv DOTAZŮ či nejasností NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Zaslat poptávku.

NEZÁVAZNĚ A RYCHLE

Podat poptávku

Na internetu.

Provozuje Tompres s.r.o. 2009 - 2012
Developed by PiXOLO