PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

NA TRHU JSME OD ROKU 1997

Spokojenost zákazníků je naše priorita

Společnost působí na trhu od roku 1997. V roce 2006 došlo k přejmenování společnosti na TOMPRES CZ s.r.o. Sídlo společnosti a výrobní prostory se nachází v Hlučíně, provozovnu máme v bývalém areálu Hlučínské cihelny. Hlavní náplní společnosti je pronájem plošin a lešení, prodej lakovaných plechů a svítků, zámečnická výroba z oceli a hliníku. Vyrábíme a montujeme po celé České a Slovenské republice. 

 • ROK 1997
  V tomto roce jsme založili společnost a začali rozšiřovat flotilu svých strojů a plošin k pronájmu.
 • ROK 2002
  Naše flotila plošin v tomto roce překročila 50 kusů a začali jsme s výstavbou nových hal.
 • ROK 2012
  Snažíme se dosahovat stále vyšších cílů a tak se naše flotila rozrostla o plošinu s dosahem 30 metrů.
 • ROK 2020
  Náš tým se rozrostl o dvacátého zaměstnance a náš vozový park o 20m dlouhý podvalník Nooteboom, který je schopen uvézt až 48t
 • ROK 2023
  V rámci areálu jsme se přesunuli do nových a větších servisních a skladových prostorů pro naše plošiny a manipulátory. Novinkou je také velký servisní jeřáb pro zefektivnění servisních prací.

Princip našeho úspěchu je velmi jednoduchý, dodáváme našim zákazníkům špičkové služby za výhodných podmínek a se 100% spolehlivostí. Díky tomu jsme během 23 let na trhu získali velké množství spokojených klientů a neustále pokračujeme v našem růstu a vývoji.

Dominik Tománek

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

MONTÁŽ HLINÍKOVÝCH PRŮMYSLOVÝCH HAL

Letité zkušenosti a špičkové materiály

Mezi naše činnosti patří také montáž průmyslových hal z hliníkových konstrukcí. Tyto haly stavíme a pronajímáme v rámci našeho firemního areálu, ale také jsme schopni provést kompletní výstavbu na klíč pro naše zákazníky. K výstavbě používáme pouze prověřené prvotřídní materiály, které zajišťují pevnost, bezpečnost a celkově vysokou trvanlivost a odolnost celé stavby. Dle zadání klienta jsou pak samozřejmostí také dobré energetické podmínky a spousta individuálních úprav dle přání klienta.

ZAMĚSTNANCI JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÍ

Teambuilding a firemní akce

Aby Vám naši zaměstnanci poskytovali co nejlepší služby a hezky se o Vás starali, snažíme se také o ně co nejlépe pečovat a neustále je vzdělávat a motivovat. V celé firmě panuje velmi přátelská atmosféra a z mnohých našich stálých zákazníků se postupem času stali přátelé. Společně tak všichni podnikáme výlety na lyže nebo k moři a děláme firemní večírky a akce vždy s nějakým překvapením. 

SNAŽÍME SE POMÁHAT POTŘEBNÝm

Podporujeme dobročinnost

Jako velká společnost cítíme také zodpovědnost vůči lidem a dětem, kteří nemají v životě takové štěstí jako ostatní. Snažíme se jim kromě finančních darů také vždy připravit nějakou formu zážitku a nevšední zkušenosti, která vykouzlí úsměv na jejich tváři. Dlouhodobě podporujeme spolek Motorkáři dětem a snažíme se jim pomáhat v jejich činnosti. 

Dále podporujeme také

15+

ZAMĚSTNANCŮ

23

LET ZKUŠENOSTÍ

220+

VLASTNÍCH PLOŠIN

22

HOTOVÝCH HAL

V NAŠEM AREÁLU JE RUŠNO KAŽDÝ DEN

DALŠÍ ČINNOSTI

Provádíme velké množství dalších služeb a činností. V areálu cihelny Hlučín najdete také velké sklady dřeva, uhlí, štěrku a kamení nebo provozujeme bezkontaktní myčku Hlučín.

SNAŽÍME SE MYSLET TAKÉ NA OSTATNÍ

Pomáháme těm, kteří to potřebují

Každý nemá v životě štěstí a hlavně to nejdůležitější, jako je zdraví. Proto se v rámci našich možností snažíme pomáhat a podporovat spolky a jednotlivce, kteří takovou pomoc potřebují nebo ji pak předávají dále.