Mobilní věže BOSS

Nabízíme levný a kvalitní pronájem mobilních věží BOSS. Skladem máme vždy dostatečné množství a zvládáme tak plnit všechny potřeby našich zákazníků. K pronájmu Vám za velmi výhodnou cenu poskytneme také dopravu a odbornou montáž. V případě, že si chcete lešení instalovat sami, budete jistě překvapení jednoduchostí celého systému a rychlostí této instalace. Všechny naše díly procházejí pravidelnou bezpečnostní kontrolou a jsou vždy v prvotřídní kondici. Tento typ lešení splňuje aktuální trendy a požadavky univerzálního lešení pro hrubou stavbu, dokončovací a rekonstrukční práce.

Dovoz po celé ČR a SK

Vlastní autodopravou Vám za výhodných podmínek lešení přivezeme až na místo.

Příznivé ceny

Pronajímáme vlastní zařízení a lešení, díky tomu zvládáme udržovat příznivé ceny.

Velké zásoby lešení

Jsme Vám schopni dodat konstrukce na stavbu malého domku nebo velké haly.

NA TRHU jsme OD ROKU 1997

Mobilní věže BOSS

Mobilní neboli pojízdné lešení je vhodné například pro instalace s nutností přesouvání po delších intervalech, ale také pro lehké a krátkodobé potřeby v dané výšce, když se nevyplatí nebo není možné použít pracovní plošinu. Věže BOSS jsou velmi lehké, ale taky pevné.

Pro dobrou pohyblivost lešení je nutný zpevněný povrch či beton. Možnost nastavení výšky dle Vašich aktuálních potřeb až do výšky 16m bez nutnosti kotvení. Součástí mobilních věží jsou všechny důležité bezpečnostní prvky. Mobilní věže BOSS splňují všechny evropské a národní požadavky a normy, včetně důležitých certifikací pro řadu zemí. 

Máte zájem o kalkulaci?