Vybavení staveniště

Zajistíme pro Vás kompletní péči a opatření v rámci staveniště. K pronájmu stavební buňky máme k dispozici dostatek klasického mobilního oplocení a zajistit umíme také mobilní toalety. Tím zajistíte pro Vaše zaměstnance hygienické a pohodlné zázemí. V případě zájmu nás kontaktujte.

Příznivé ceny

Pronájímáme vlastní oplocení i toalety, díky tomu zvládáme udržovat příznivé ceny.

Dovoz po celé ČR a SK

Vlastní autodopravou Vám za výhodných podmínek vybavení přivezeme až na místo.

Kompletní péče

Pronájem mobilních toalet zahrnuje také jejich pravidelnou údržbu a čištění.

VÍCEÚČELOVÉ STAVEBNÍ KONTEJNERY

Pronájem stavebních kontejnerů

Kontejnery na staveništi zastoupí využití jako dočasné obytné, materiálové, sanitární nebo skladové prostory. Jsou velice oblíbené pro své víceúčelové využití. Stavební kontejnery využijete přesně na dobu, jakou potřebujete. Nabízíme pronájmy k dlouhodobému i krátkodobému využití. Kontejner přistavíme na požadované místo, odkud si jej zase odvezeme po Vámi potřebné době. K pronájmu v případě zájmu dodáme také oplocení nebo mobilní toaletu.

DOVOZ NA POŽADOVANÉ MÍSTO A ÚDRŽBA TOALET

Pronájem hliníkových plotů a mobilních toalet

Hliníkové ploty se těší čím dál větší oblibě mezi zákazníky a pořadateli různých akcí. Nabízíme nižší i vyšší varianty plotů pro ohrazení objektu nebo jen usměrnění proudu lidí. Díky své nízké váze je dokážou sestavit dva lidi, včetně betonových patek. V případě zájmu Vám dokážeme vše složit pomocí hydraulického ramene na požadované místo.

Použití mobilních toalet je různorodé od venkovních akcí a festivalů až po staveniště a jiné objekty. Pronájem mobilních toalet pro vás zajistíme včetně dovozu a následné údržby.

Máte zájem o kalkulaci?